Головна - Новини

Новини

26 квітня
26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС сталася найбільша в історії атомної енергетики аварія. Реактор четвертого енергоблоку вибухнув, радіоактивні частки йоду, стронцію та цезію поширилися на північну частину України, Білорусі, Росії, Прибалтики, Польщі, Швеції, Фінляндії та інших країн. Мешканці Чорнобиля були евакуйовані внаслідок аварії.  
26 квітня
Керівництво, співробітники, ветерани та пенсіонери Управління поліції охорони в Миколаївській області взяли участь у заходах, приурочених річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.  
26 квітня
В день роковин катастрофи на ЧАЕС біля пам’ятника Чорнобильцям Холодногірського району зібралися ветерани-ліквідатори, щоб пригадати трагічні події тих днів та вшанувати пам'ять колег, яких вже немає серед живих.
26 квітня
З нагоди річниці Чорнобильської аварії, за ініціативи керівника поліції охорони Буковини Сергія Чеботаря у Свято-Введенському жіночому монастирі відбувся поминальний молебен. Працівники Управління поліції охорони в Чернівецькій області запалили свічки у пам'ять ліквідаторів страшної катастрофи.  
26 квітня
Під сумну мелодію поліцейського оркестру поклали квіти до підніжжя пам’ятника ліквідаторів АЕС в Ужгороді.  
26 квітня
У квітні 2018 року виповнилося 32 роки з моменту страшної для всього людства техногенної ядерної катастрофи - аварії на Чорнобильській атомній електростанції.  
26 квітня
Поліцейські охорони Луганщини беруть активну участь у проведенні на території області профілактичних заходів з протидії незаконному обігу зброї та вибухівки. 26 квітня, впродовж двох годин, наряди реагування поліції охорони спільно з представниками відділів ГУНП виявили у жителів області дві гранати.  
26 квітня
На території Донеччини триває операція «Мігрант», яка розпочалась в лютому і спрямована на запобігання нелегальній міграції, а також іншим правопорушенням, що вчиняють іноземці та особи без громадянства.  
26 квітня
Сьогодні, 26 квітня, світ та Україна вшановують уже 32-гу річницю аварії на Чорнобильській атомній електростанції. До Департаменту поліції охорони запросили пенсіонерів та ветеранів-учасників ліквідації аварії.  
26 квітня
25 квітня у Вінниці, на території спортивної бази «Колос», відбулися фінальні матчі змагань з міні-футболу серед органів поліції охорони.