Головна - Новини

Новини

25 квітня
Представляли поліцію охорони працівники Управління поліції охорони з фізичної безпеки міста Києва. Змагання проходили на одному з полігонів Київщини.
25 квітня
Захід організували відділ ювенальної превенції ГУНП в Харківській області спільно з Департаментом у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради в рамках реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020. Долучилися до гри і поліцейські охорони краю.  
25 квітня
Коли немає можливості зателефонувати на спецлінію «102» та повідомити про загрозу життю або здоров'ю людини, у Білгород-Дністровському можна скористатися кнопкою «Термінового виклику поліції».  
25 квітня
26 квітня мине вже 32 роки від дня страшної катастрофи, яка сталася на Чорнобильській атомній електростанції. Перед річницею працівники Департаменту та столичного Управління поліції охорони відвідали екскурсію у музеї, присвяченому катастрофі 1986 року.  
25 квітня
Чоловік прийшов до обмінного пункту та передав касиру для обміну 100 доларів. Але працівниця фінансової установи викликала поліцію охорони. Жінка діяла згідно з чинним законодавством, адже запідозрила, що купюра – фальшива.  
25 квітня
Одного любителя дармівщини затримали у місті Ірпіні, а другого - у Бучі. Обом належить понести відповідальність за скоєне.