Головна - Новини

Новини

24 квітня
З метою поліпшення роботи з сім'ями працівників поліції та покращення психологічного клімату в колективі Маріупольського відділу поліції охорони провели конкурс художніх робіт для дітей співробітників.  
24 квітня
Сьогодні, 24 квітня, начальник Департаменту поліції охорони полковник поліції Олександр Гаврилюк вручив нові службові автомобілі поліцейським-водіям нарядів реагування міст Сєвєродонецька та Лисичанська.  
24 квітня
Ключі від нового службового автотранспорту працівникам нарядів реагування вручив начальник Департаменту поліції хорони полковник поліції Олександр Гаврилюк.  
24 квітня
Сьогодні, 24 квітня, у Вінниці урочисто розпочалися змагання з міні-футболу. За звання кращих футболістів змагаються 27 команд поліцейських охорони з усіх куточків України.  
24 квітня
Як захистити своє житло від непроханих гостей, як вберегти своє майно від крадіїв, особливо, коли від’їжджаєте надовго? Поліцейські охорони охоче діляться  порадами.
24 квітня
Начальник Управління поліції охорони Донеччини особисто перевірив готовність підлеглих до чітких та оперативних дій при наявності будь-якої загрози.
24 квітня
Подія відбулася 22 квітня у місті Новомосковську, на Дніпропетровщині. О п’ятій годині ранку невідомий чоловік намагався вкрасти на дитячому майданчику ланцюги з гойдалок. Завдяки пильності випадкового перехожого злодій був оперативно затриманий поліцейськими охорони.  
24 квітня
Подія сталася у Фастові, що на Київщині. Працівники поліції охорони по спецлінії "102" отримали повідомлення про скоєння грабежу.  
24 квітня
На травневі свята багато людей планують поїхати за місто, провести час на природі тощо. Однак час відпочинку законослухняних громадян для домушників - найспекотніша пора.  
24 квітня
Подія сталася у Кременчуці. Працівники наряду реагування поліції охорони затримали двох чоловіків, які вкрали з комори місцевої жительки посуд з кольорового металу.