Головна - Новини

Новини

23 квітня
Оперативне реагування наряду поліції охорони на повідомлення по спецлінії «102» врятувало життя літній жінці. Бабуся впала з дивана та пролежала на підлозі цілий день.  
23 квітня
Захід відбувся за ініціативи керівництва ГУНП в Донецькій області. На бігових доріжках зустрілися поліцейські усіх територіальних підрозділів, прикордонники, рятувальники та курсанти ДЮІ.   
23 квітня
У селі Маяки Одеської області відбулася зустріч між начальником Біляївського відділу поліції, представниками поліції охорони та місцевими аграріями. Обговорили, як спільними зусиллями не допустити рейдерських захоплень, крадіжок та грабежів, пов’язаних з аграрним бізнесом.  
23 квітня
В Управлінні поліції охорони Івано-Франківської області відбулася нарада керівників підпорядкованих підрозділів охорони. Нараду очолив начальник Управління полковник поліції Михайло Чорнописький.
23 квітня
Поліцію охорони на Чемпіонаті представили працівники Управління поліції охорони з фізичної безпеки в місті Києві. Змагання відбувалися з 20 по 22 квітня на полігонному комплексі МВС України та на стрільбищі стрілецького клубу «Експерт», що на Київщині.  
23 квітня
Пошкодивши двері, невідомі особи намагалися здійснити крадіжку в магазині іграшок. Завадили здійснити задумане поліцейські охорони.  
23 квітня
Щороку в третю суботу квітня проводиться всеукраїнський День довкілля. Головна мета заходу – підвищення рівня свідомості українців у питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища. Розповідаємо про вклад у благоустрій, здійснений нашими колегами з Кропивницького, Луганщини, Одещини та Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони.  
23 квітня
20 квітня начальник Управління поліції охорони в Донецькій області полковник поліції Сергій Приляпа з колегами ознайомились із результатами служби у 1 кварталі 2018 року. Керівник відмітив, що проведена підрозділами робота - у позитиві, але все одно варто прагнути до кращого.  
23 квітня
Нарада відбулася під головуванням начальника Управління поліції охорони в Херсонській області полковника поліції Бориса Мудрака. Керівники відділів та підпорядкованих підрозділів особисто звітували про показники своєї службової діяльності та визначалися із подальшими перспективними напрямками роботи.  
23 квітня
З 16 по 20 квітня на базі Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони керівники напряму технічної охорони служби проходили підвищення кваліфікації.