Головна - Новини

Новини

19 квітня
Працівники відділу технічної охорони Управління поліції охорони Київської області пройшли практичні заняття по охоронних системах з елементами «розумного будинку» «Оріон NOVA» та протипожежних системах «Tiras PRIME».  
19 квітня
Зламавши серцевину замка зловмисники, увійшли до помешкання у пошуках цінностей. Прихопивши коштовності, вирішили втекти. Однак одному з них непоміченим покинути місце злочину завадили поліцейські, які оперативно прибули на місце події.  
19 квітня
В Управлінні поліції охорони Київської області відбулася нарада керівників підпорядкованих підрозділів. Нараду проводив тимчасово виконуючий обов’язки начальника підполковник поліції Володимир Кравець.
19 квітня
Чоловіка, причетного до крадіжки грошей із сумки пенсіонерки, правоохоронці затримали за кількадесят хвилин після вчиненого злодіяння. Триває з’ясування обставин події.  
19 квітня
19 квітня в Одеському міському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій для працівників Одеської області.
19 квітня
Оперативно зреагувавши на спрацювання сигналізації на охоронюваному об’єкті, працівники наряду поліції охорони затримали молодиків, які намагалися винести з кафетерію акустичну систему.
19 квітня
Сьогодні, 19 квітня, у Херсоні начальник Управління поліції охорони полковник поліції Борис Мудрак вручив працівникам обласних нарядів реагування ключі від нового службового транспорту.  
19 квітня
Щоденно на  чергування у містах держави заступає 980 нарядів патрульної поліції, з яких 210 нарядів – на дорогах. Крім того,  в областях працює близько 940 груп реагування патрульної поліції та понад 500 нарядів поліції охорони. Також у відділах і відділеннях поліції цілодобово працюють приблизно 2,5 тисячі слідчо-оперативних груп, які виїжджають на виклики громадян.  
19 квітня
Упродовж наступних трьох днів керівники поліції превенції зі всіх регіонів країни розроблять єдину концепцію розбудови підрозділів поліції, які є суб’єктами реагування на виклики 102. Про це сьогодні, 19 квітня, повідомив Голова Нацполіції Сергій Князєв. Заходи проходять у Національному університеті «Острозька академія» на Рівненщині.  
19 квітня
Для поліцейських охорони Донеччини готовність у будь-який час та за будь-яких умов діяти швидко, грамотно та професійно - завжди передусім. І сьогодні вранці вони вкотре довели це оперативним реагуванням на сигнал "Тривога".