Головна - Новини

Новини

18 квітня
17 квітня працівники поліції охорони Донеччини провели практичні стрільби з табельної вогнепальної зброї. Заняття відбулися у стрілецькому тирі Маріупольського навчального центру підготовки поліцейських.  
18 квітня
Службовий транспорт Управління поліції охорони в Чернівецькій області традиційно, двічі на рік, проходить сезонний технічний огляд. Під час огляду перевірили готовність автомобілів поліції охорони області до роботи у весняно-літній період.  
18 квітня
З Херсонським інтернатом імені Тараса Шевченка співробітників поліції охорони пов’язують давні дружні відносини. Поліцейські регулярно приїжджають до підшефних, дізнаються про наявні потреби закладу, намагаються надавати необхідну допомогу, вітають зі святами, діляться теплом і увагою з тими, кому її не вистачає.  
18 квітня
В охоронників воєнізованої охорони перевірили спеціальну форму одягу. Під час стройового огляду керівництво підрозділів особисто перевірило готовність працівників до несення служби у літній період.  
18 квітня
У ситуаціях, коли немає можливості зателефонувати в поліцію і повідомити про дії, що становлять загрозу життю і здоров'ю громадян або об'єктів, припинити вчинення правопорушення або затримати злочинців «гарячим слідом», допомагають кнопки «Термінового виклику поліції».  
18 квітня
Набір професійного квартирного крадія було вилучено правоохоронцями у двох чоловіків, які намагалися потрапити до чужого житла.  
18 квітня
Злочинним намірам зловмисників, які намагалися обікрасти магазин у Дніпровському районі міста, завадила небайдужість місцевих жителів та оперативність правоохоронців.  
18 квітня
18 квітня в Запоріжжі під головуванням начальника Управління поліції охорони області полковника поліції Сергія Рубанова відбулася нарада з керівниками територіальних підрозділів служби.  
18 квітня
Подія відбулася у місті Костянтинівка Донецької області. Завдяки грамотним діям поліцейських охорони вдалося своєчасно врятувати підлітка, в руках якого розірвався вибуховий пристрій.   
18 квітня
На базі Тренінгового центру ГУНП в Івано-Франківській області відбувся турнір з міні-футболу серед команд особового складу підрозділів Управління поліції охорони.