Головна - Новини

Новини

17 квітня
Близько другої години ночі на Центральному залізничному вокзалі міста Броварів, що у Київській області, увагу поліцейських охорони привернув підозрілий чоловік, який перебував у стані алкогольного сп’яніння. Побачивши поліцейських, він почав нервувати та змінив напрям руху.  
17 квітня
16 квітня у Миргороді, що на Полтавщині, працівники наряду реагування поліції охорони прибули до місцевого інкубаторно-птахівничного підприємства та затримали двох чоловіків, які крали гусей.  
17 квітня
Нарада відбулася під головуванням начальника Управління поліції охорони в Харківській області Олега Гроня. Керівники відділів та підпорядкованих підрозділів отримали оцінку показників службової діяльності та визначилися із подальшими перспективними напрямками роботи.  
17 квітня
13 квітня у спеціалізованому залі спортивного комплексу міста Покровська відбувся чемпіонат з міні-футболу серед команд усіх підрозділів поліції охорони Донецької області.  
17 квітня
Днями у Житомирі близько 20 години поліцейські отримали повідомлення по лінії «102» - невідомі особи намагаються винести з території підприємства металеві вироби. Поліцейські охорони негайно вирушили на місце події.  
17 квітня
В одному з охоронюваних супермаркетів міста двоє чоловіків скоїли крадіжку елітного алкоголю вартістю майже 2300 гривень.