Головна - Новини

Новини

16 квітня
В понеділок, 16 квітня, рівненські поліцейські охорони долучились до толоки в підшефному дитячому навчальному закладі № 56 «Здоров’ячок» та допомогли з благоустроєм території.  
16 квітня
13 квітня в місті Запоріжжі, на вулиці Бочарова, невідомий під загрозою застосування ножа відібрав мобільний телефон у школярки - дівчини 2003 року народження.  
16 квітня
Поліцейські охорони Закарпаття прийшли до вихованців Ужгородської спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів для глухих дітей не з пустими руками, а з молодими саджанцями яблунь, щоб спільними зусиллями зберегти яблуневий сад.
16 квітня
Працівники Маріупольського відділу поліції охорони зустрілися з вихованцями дитячого юнацького центру «Сонячний» Маріупольського міського центру позашкільної роботи. Це вже не перша зустріч працівників поліції охорони з дітьми.  
16 квітня
У вихідні близько сьомої вечора до чергової частини Обухівського відділку поліції надійшло повідомлення від схвильованого місцевого жителя - він повідомив, що чув, як з кар’єру в селищі Креничі, який знаходиться неподалік від його місця проживання, долинають численні постріли.  
16 квітня
15 квітня у Кременчуці за результатами виїзду на повідомлення по спецлінії «102» поліцейські охорони затримали чоловіка, який привласнив чужий мобільний телефон та... качку.  
16 квітня
У Суворовському районі міста хлопець скоїв грабіж прямісінько біля храму.  
16 квітня
О 19 годині поліцейські охорони отримали повідомлення по спецлінії «102»: на вулиці Поповича, у Дніпровському районі міста невідомі на автомобілі сірого кольору побили чоловіка та жінку, коли ті переходили дорогу на пішохідному переході.  
16 квітня
В Дубно відбулася спільна нарада правоохоронців з владою Дубенського району та місцевими аграріями щодо безпечного ведення господарчої діяльності в секторі АПК та захисту від рейдерів.  
16 квітня
Подія сталася у Житомирі близько 22 години. Поліцейські охорони за 2 хвилини прибули на спрацювання сигналізації до охоронюваної квартири. «Гарячим слідом» домушника було затримано. Він виявився вихідцем з кавказького регіону.