Головна - Новини

Новини

13 квітня
Серйозним і болючим в нашій країні є питання суїциду. Статистика свідчить, що найчастіше на такий вчинок йдуть психічно хворі люди, проте відсоток психічно здорових самогубців, більшість із яких були чоловіками в розквіті сил, росте.  
13 квітня
Вчора близько 8 години вечора до Криворізького відділу поліції охорони по спецлінії «102» надійшло повідомлення - на території одного з ліцеїв Покровського району міста невідомий чоловік зрізає металеві конструкції.  
13 квітня
У теплий період року зростає кількість квартирних крадіжок. Починаються відпустки, люди виїжджають на вихідні за місто, на присадибні ділянки. Житло залишається без нагляду, а злочинцям тільки цього й треба.  
13 квітня
Сьогодні, у весняний сонячний день, працівники Управління поліції охорони в Івано-Франківській області приїхали до Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Правоохоронці залюбки завітали до вихованців центру, щоб вкласти свою часточку у їхнє виховання.  
13 квітня
Близько 21 години на вулиці Європейській поліцейські охорони виявили 79-річного чоловіка. З'ясувалося, що дідусь пішов з дому, а його тим часом шукали рідні.  
13 квітня
Уже неодноразово поліцейські охорони виїжджали на спрацювання, пов'язані зі скоєнням крадіжок телефонних кабелів. Тільки за останні два тижні вони вже вчетверте затримують злочинців, які зрізують кабель.  
13 квітня
Підрозділи поліції охорони Запорізького регіону мають багаторічний досвід роботи щодо організації охорони фермерських господарств, попередження протиправних посягань на майно та об’єкти агропромислового комплексу на території області.  
13 квітня
Зловмисників помітила господиня приватного будинку і сповістила поліцію. На місце негайно прибули наряди поліції охорони та патрульної поліції.