Головна - Новини

Новини

12 квітня
Кількома днями раніше жінка поцупила у магазині продукти харчування. Охорона закладу дізналася про скоєння злочину вже після того, як зловмисниця покинула магазин. Однак 11 квітня зловмисниця повернулася на місце злочину і була негайно затримана.  
12 квітня
12 квітня на базі Управління поліції охорони в місті Сєвєродонецьк відбулись навчання співробітників нарядів реагування поліції охорони з вдосконалення роботи з інформаційною системою «Цунамі».
12 квітня
Щодня поліцейські охорони виїжджають до торговельних закладів і затримують любителів дармівщини. Прикро, але доволі часто крадії не розуміють, що навіть крадіжка якогось дріб'язку не перестає бути крадіжкою, за скоєння якої доведеться нести відповідальність.  
12 квітня
Заступник начальника Управління поліції охорони в Миколаївській області підполковник поліції Олександр Зуб з колегами завітали до Вознесенської загальноосвітньої школи-інтернату «Обдарованість».  
12 квітня
Любителя дармівщини було викрито завдяки спостережливості працівників супермаркету та оперативному прибуттю поліції охорони на спрацювання кнопки "Термінового виклику поліції".  
12 квітня
Найчастіше під атаку рейдерів потрапляють підприємства, які погано піклуються про свою безпеку. Тому, шановні аграрії! Щоб не стати жертвою аграрного рейдерства, звертайтеся до фахівців поліції охорони.   
12 квітня
З метою забезпечення громадської безпеки та зменшення протиправних діянь Управління поліції охорони в Чернігівській області продовжує встановлювати кнопки «Термінового виклику поліції». Сьогодні в регіоні їх вже 230.  
12 квітня
Останнім часом в області збільшилась кількість крадіжок телефонних кабелів. Тільки за останній тиждень поліцейські охорони вже двічі затримували злочинців при спробі скоїти крадіжки телефонного кабелю.