Головна - Новини

Новини

10 квітня
Поліцейські охорони Одещини разом зі школярами ЗОШ № 107 провели урок природознавства у Дюківському парку.
10 квітня
На виконання Указу Президента України щорічно проходить Всеукраїнська декада правових знань, в рамках якої проводяться різні заходи інформаційного, освітнього та виховного характерів.  
10 квітня
Подія трапилась вчора на вулиці Бельведерській. Близько п’ятої години ранку до наряду реагування Управління поліції охорони звернулись невідомі громадяни з проханням про допомогу.  
10 квітня
9 квітня близько шостої години вечора у Полтаві працівники групи реагування поліції охорони за результатами виїзду на повідомлення по спецлінії «102» затримали чоловіка, який скоїв грабіж жіночої сумки.  
10 квітня
7 квітня, напередодні свята Великодня, начальник Управління поліції охорони з фізичної безпеки в місті Києві Єгор Хрипко разом з представником кадрового забезпечення завітали до дитячого будинку, щоб привітати діток зі святом та передати подарунки і необхідні речі.  
10 квітня
Близько одинадцятої години ночі наряд реагування поліції охорони отримав повідомлення від оператора головного пульту централізованого спостереження про спрацювання «тривожної» кнопки з кафе по вулиці Пантелеймонівська.
10 квітня
Подія трапилася у Чопі близько 5 години ранку. Спільний наряд поліції охорони Закарпаття та патрульних менш ніж за годину виявили підозрюваних у пограбуванні та речові докази причетності до скоєння злочину.  
10 квітня
10 квітня у Бердичеві наряд поліції охорони затримав чоловіка, який посеред ночі проник до приміщення місцевої общини у райцентрі. Правоохоронці завадили зловмиснику з місця події. За даним фактом триває перевірка.  
10 квітня
9 квітня о першій ночі наряд реагування поліції охорони отримав повідомлення про спрацювання сигналізації на одному з охоронюваних об’єктів – у офісі на вулиці Республіканській, що у місті Кам'янському.  
10 квітня
Великдень – одне з найважливіших православних свят, яке традиційно українські родини зустрічають у колі близьких та друзів. Але не всі мають таку можливість, адже є діти-сироти та ті, які позбавлені батьківського піклування і саме вони потребують особливої уваги від дорослих, насамперед напередодні свят.