Головна - Новини

Новини

7 березня
Сьогодні, 7 березня, у Рівному начальник Департаменту поліції охорони полковник поліції Олександр Гаврилюк вручив ключі від шести нових службових автомобілів працівникам нарядів реагування Управлінь поліції охорони в Рівненській та Волинській областях.  
7 березня
Заступник начальника Управління поліції охорони в Одеській області полковник поліції Ігор Шишименко став гостем прямого ефіру програми «LIVE STUDIO» з Сергієм Бандуром.  
7 березня
6 березня полковник поліції Ігор Шишименко став гостем програми «Тема дня» на телеканалі «Град». Разом з ведучою програми Ольгою Гвоздецькою вони поговорили про те, як громадянам якісно убезпечити свою нерухомість.  
7 березня
Бути під захистом - дуже важливо, тому що квартирні крадії стають дедалі досвідченішими та винахідливішими, що надає їм можливість за лічені хвилини винести з помешкань найбільш цінні речі. Зломом квартир займаються професіонали, яких навряд чи зупинять стандартні засоби захисту, тому хороші замки, грати на вікнах - це перший рівень забезпечення безпеки приміщення. Але найдієвішим способом все ж залишається охоронна сигналізація.
7 березня
6 березня за ініціативи поліції охорони на базі центрального об’єднання співвласників багатоквартирних будинків міста Краматорська відбулася зустріч поліцейських Краматорського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецькій області та представників громадськості і голів ОСББ.  
7 березня
6 березня 2018 року у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони відбулись урочисті заходи з нагоди випуску молодших спеціалістів за спеціальностями «Правоохоронна діяльність» та «Монтаж, обслуговування і ремонт станційного обладнання електрозв’язку».