Головна - Новини

Новини

6 березня
Ввечері 2 березня до пульту Управління поліції охорони в Миколаївській області надійшов сигнал про спрацювання «тривожної кнопки» у одному з супермаркетів Корабельного району. Невідомий чоловік у стані сильного алкогольного сп’яніння з пістолетом у руках, перебуваючи поблизу торгівельного центру, кидався на перехожих та проїжджаючі повз автомобілі, поводився агресивно, нецензурно висловлювався та здійснював постріли.  
6 березня
Старт соціальної весняної акції «Квартира під охорону» на початку березня 2018 року став інфоприводом для зустрічі з журналистами начальника Маріупольського відділу поліції охорони Олександра Барабаша та начальника головного пульту централізованого спостередження Андрія Шуліки. Вони повідомили про умови акції та технічні можливості роботи сигнального та тривожного обладнання.
6 березня
У вівторок, 6 березня, на вулицях міста Рівного правоохоронці поліції охорони провели просвітницьку бесіду з громадянами в рамках «Інформаційної години безпеки».
6 березня
Начальник Управління поліції охорони в Чернівецькій області полковник поліції Сергій Чеботар став гостем програми «Прайм-тайм» на радіо «Буковина».  
6 березня
Віктор Веклич, заступник начальника Управління поліції охорони в місті Києві, в прямому ефірі телеканалу «РАДА» розповів глядачам про умови акції “Квартира під охорону».
6 березня
До 17 березня Управління поліції охорони Житомирщини пропонує крянам встановити у помешканнях охоронну сигналізацію із 50% знижкою на монтажні та пусконалагоджувальні роботи. Для учасників АТО вказана знижка становить 75%.  
6 березня
Журналісти телеканалу «М-студіо» вирішили з'ясувати у краян, до яких методів вони вдаються заради захисту своєї оселі? Спілкувалися із жителями обласного центру Закарпаття - питали, наскільки вони дорожать безпекою своїх домівок.  
6 березня
Чоловіка, який намагався покинути магазин з неоплаченим товаром, поліцейські охорони затримали в одному з магазинів міста.  
6 березня
3 березня 2018 року на території навчального закладу «Center-A» у Броварах, що на Київщині, відбувся матч зі стрільби та силового фітнесу «The Team Games 2018» Shooting & Fitness.  
6 березня
У нічному клубі між відвідувачами виник конфлікт. Несподівано один з чоловіків вихопив пістолет і зробив кілька пострілів.