Головна - Новини

Новини

5 березня
Сьогодні, 5 березня, провідний інженер відділу технічної охорони Ігор Савченко став гостем радіо «Голос Києва». Разом з ведучою студії Нелею Грабовською вони обговорили позитивні аспекти роботи поліції охорони та умови проведення акції «Квартира під охорону 2018».  
5 березня
5 березня відбувся прямий ефір на радіостанції «Голос Столиці» за участю заступника начальника Управління поліції охорони в м. Києві підполковника поліції Віктора Веклича. Разом з ведучим студії Миколою Матвєєвим вони обговорили умови всеукраїнської акції «Квартира під охорону», а також методи особистого захисту та майна.  
5 березня
Рекламно-інформаційні заходи серед населення провели в Одесі, Чорноморську та Білгород-Дністровську.
5 березня
Працівники столичного Управління поліції охорони з фізичної безпеки в місті Києві представили поліцію охорони на Чемпіонаті з практичної стрільби з пістолета «Kiev Guardian Cup 2018».
5 березня
У рамках проведення профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант», правоохоронці Дніпропетровської області відпрацьовують територію з метою виявлення порушників встановлених правил перебування в Україні, нелегальних мігрантів та інших іноземців, які не мають підстав для подальшого перебування в Україні.
5 березня
В Управлінні поліції охорони Хмельницької області не просто розповіли, але й показали як працює система захисту власності громадян, та поділилися детальною інформацією про соціальну акцію «Квартира під охорону».
5 березня
Одна із найцінніших реліквій християнства - нерукотворна ікона із зображенням Ісуса Христа на полотні прибула на Закарпаття з Ватикану цієї неділі. Тисячі вірян прибули до Ужгородського Кафедрального греко-католицького собору аби поклонитися унікальній реліквії християнства. Охорону історичної цінності довірили працівникам Управління поліції охорони в Закарпатській області.
5 березня
Часто зловмисникам хоробрості додає чарка горілки, після якої здійснюється чимало правопорушень. Доволі часто саме таких «сміливців» доводиться затримувати поліції охорони.
5 березня
86-й день народження Одеської області відсвяткували масштабним ярмарком 3 березня, який відвідали близько 10 000 гостей. Присутні взяли участь в змаганнях, конкурсах, майстер-класах, куштували смаколики і вибирали найсмачніші голубці.
5 березня
Поліцейські охорони затримали хуліганів у кінотеатрі. Після перегляду кіно молодики не пішли додому, а вчинили бешкет у холі торгівельно-розважального центру "Фабрика".