Головна - Новини

Новини

3 березня
Сьогодні, 3 березня, ефір програми «Добра розмова» на радіо «Воскресіння. Живе радіо» відвідав заступник начальника Управління технічної служби Департаменту поліції охорони Сергій Кіфорук.  
3 березня
Серед ночі четверо пасажирів таксі замість розрахунку забрали в таксиста телефон і втекли. Але вже за двадцять хвилин всі четверо сиділи в кайданках у поліцейських авто.   
3 березня
Подія сталася у Деснянському районі. Затриманим загрожує до шести років позбавлення волі.
3 березня
2 березня 2018 року на центральній площі міста Слов'янська був проведений загальногарнізонний інструктаж для усього особового складу Національної поліції міста.
3 березня
Діяльність Національної поліції, в тому числі поліції охорони, та міської влади Маріуполя створили єдиний механізм дій, спрямований на формування безпечного простору для дітей.
3 березня
Терміновий виклик надійшов 2 березня з кафе у місті Селідове – «тривожну» кнопку натиснули працівники закладу, коли один із відвідувачів несподівано вчинив стілянину.  
3 березня
У період з 1 по 17 березня мешканці Харківщини мають змогу обладнати охоронними засобами своє житло з підключенням на пульт спостереження поліції охорони зі знижкою на монтажні роботи.
3 березня
До Департаменту поліції охорони надійшов лист від клієнта, який висловлює щиру подяку поліцейським охорони Житомирщини за оперативне реагування на проникнення зловмисника на територію його власності.