Головна - Новини

Новини

29 березня
У Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони з 19 по 28 березня 2018 року викладачі вперше за роки існування закладу, у повному складі, проходили курс підвищення кваліфікації за участю науково-педагогічного складу Інституту післядипломної освіти Національної академії внутрішніх справ.
29 березня
Подія сталася 28 березня у місті Святогірську. Увагу наряду поліції охорони привернув підозрілий перехожий. Перевірка з'ясувала, що затриманий житель Сум розшукується поліцією Київщини за скоєння крадіжки.  
29 березня
Близько 5-ї години ранку наряд поліції охорони отримав повідомлення про спрацювання сигналізації цілісності лінії телефонного кабелю ВАТ «Укртелеком», яка знаходиться на вулиці Л.Українки.  
29 березня
Агробізнес сьогодні – це сучасне виробництво, яке має у своєму розпорядженні та користуванні багатомільйонні активи, зокрема поля, сади, сільгосптехніку, технології, насіннєвий матеріал, споруди, обігові кошти, тощо. Відповідно, такі аграрні ресурси потребують надійного та гарантованого захисту від протиправних посягань. З таким завданням успішно впораються поліцейські охорони.