Головна - Новини

Новини

28 березня
Двох чоловіків затримали поліцейські охорони при спробі пограбувати приватний будинок поблизу міста Бахмут.  
28 березня
Наряди реагування поліції охорони оперативно прибули до кафе та ресторану, в яких встановлено системи термінового виклику поліції, і затримали любителів дармівщини. Виявилося, що зловмисники повечеряли, однак оплачувати замовлення і не збиралися.  
28 березня
28 березня 1944 року від фашистських загарбників було звільнено місто Миколаїв. У цей день, за традицією, керівництво, працівники, ветерани, пенсіонери Управління поліції охорони Миколаївщини беруть участь в заходах, присвячених цій даті.
28 березня
Будь-який підприємець, відправляючи свій товар на склад, повинен бути впевненим, що охорона складів буде виконуватися на високому професійному рівні.  
28 березня
На охоронюваній автозаправній станції наряд поліції охорони затримав нетверезого чоловіка, який неадекватно поводився, погрожував працівникам та ламав майно АЗС.  
28 березня
Закарпаття - край сільського господарства: ранніх овочів, фруктів, ягід… Саме тут є всі умови, щоб вирощувати й продавати «плоди землі». Однак чимало зусиль докладають аграрії краю, аби виростити якісний урожай. І немалу роль на всіх етапах роботи відіграє охорона «плодючої землі».  
28 березня
На сьогоднішній день випадки рейдерських атак в Україні і, зокрема, в Дніпропетровській області, не є поодинокими. Внаслідок неправомірних рейдерських дій відомі концерни міста і країни просто зникли. Багато агропромислових підприємств стали жертвами махінацій і корупційних схем.
28 березня
У спортзалі обласної поліції завершився відкритий чемпіонат з футзалу серед силовиків. Вісім команд протягом грудня-березня у запеклій боротьбі визначали кращу. Чемпіонат проводився у два кола за принципом "кожен з кожним".  
28 березня
Днями по спецлінії «102» Криворізький відділ поліції охорони отримав повідомлення, яке надійшло від мешканки багатоповерхового будинку, про те, що на даху невідомий чоловік вирізає кабель.
28 березня
Починається сезон польових робіт, який потребує надійної і якісної охорони земельних угідь, техніки, аграрної продукції під час посівної, дозрівання, збирання врожаю, транспортування, а також зберігання врожаю. Поліцейські охорони мають багаторічний досвід роботи під час забезпечення охорони врожаю різних агропідприємств України.