Головна - Новини

Новини

21 березня
Останнім часом рейдерство в галузі агропромислового комплексу набуло загрозливих масштабів. При цьому об’єктом рейдерських атак можуть стати майно та майнові права будь-якого аграрного підприємства, незалежно від обсягів його виробництва та досвіду роботи на ринку.  
21 березня
Посеред ночі двоє невідомих з допомогою відмичок проникли на територію чужого приміщення та вкрали велосипед. Уникнути відповідальності одному з зловмисників завадили поліцейські охорони.  
21 березня
Близько 4-ї години ночі під час виїзду за повідомленням оператора спецлінії «102» співробітниками наряду групи реагування поліції охорони в одному з житлових районів Кременчука було затримано невідомого чоловіка, який пошкодив кабель телефонної лінії ПАТ «Укртелеком».
21 березня
У Святогірську, близько восьмої години ранку, наряд реагування поліції охорони через систему оповіщення «Цунамі» отримав повідомлення про те, що у прилеглому селі скоєно крадіжку з магазину «Продукти».
21 березня
Сьогодні о 4 годині ранку, патрулюючи Шевченківський район Львова, працівники групи реагування поліції охорони помітили на вулиці Миколайчука громадянина, який, озираючись, відкручував номерні знаки з автомобіля. Побачивши правоохоронців, чоловік почав тікати, але спритника затримали.