Головна - Новини

Новини

2 березня
З 1 березня в Україні стартувала весняна соціальна акція «Квартира під охорону-2018». Її мета — посилення захисту майна громадян і протидія квартирним крадіжкам.
2 березня
Злодії стають винахідливішими, тому від проникнення до оселі не захищають ні надійні замки, ні надсучасні броньовані двері чи ґрати на вікнах. Натомість факт наявності в будинку охоронної сигналізації змушує багатьох квартирних злодіїв відмовитися від злочину, бо у боротьбі з поліцією охорони вони явно програють.  
2 березня
Захист квартири від злодіїв - така проблема постає час від часу перед кожною людиною, навіть якщо ще вчора вона про це і не замислювалася. Квартирні крадіжки, особливо в забезпечених квартирах з новобудов, стають звичайним явищем і, напевно, у кожного є знайомі чи сусіди, чию квартиру «обнесли». В таких умовах захист квартири від злодіїв стає високопріоритетним завданням.  
2 березня
2 березня в прес-центрі Інформаційної агенції «МОСТ-ДНІПРО» відбулася прес-конференція, присвячена профілактиці квартирних крадіжок на Дніпропетровщині. Участь у заході взяли керівники Управління поліції охорони в Дніпропетровській області - т.в.о. заступника начальника підполковник поліції Сергій Фірсов та начальник Центру технічної охорони капітан поліції Сергій Феночко.
2 березня
Професійні злодії, які планують обікрасти квартиру, готуються до злочину не один день, а буває й не один місяць. Про це на зустрічі із журналістами розповів начальник відділу розкриття злочинів проти особи управління карного розшуку кримінальної поліції Михайло Шмиглик.  
2 березня
Сьогодні заступник начальника Управління поліції охорони у Львівській області полковник поліції Іван Гула зустрівся з представниками засобів масової інформації Львівщини та розповів як громадянам вберегтися від квартирних крадіжок, а також про акцію, яку проводить поліція охорони.  
2 березня
28 лютого близько 22 години спільний наряд реагування Олександрівського міжрайонного відділу поліції охорони отримав повідомлення на логістичний пристрій «ЦУНамі». Стало відомо, що близько 13 години пішов з дому та до теперішнього часу не повернувся 12-річний хлопчик.  
2 березня
У місті Славута, що на Хмельниччині, до будинку місцевої мешканки пробралося трійко крадіїв. Помешкання не було захищене охоронною сигналізацією, однак зловмисників вчасно помітила сусідка та зателефонувала до поліції.
2 березня
З 1 по 17 березня 2018 року поліція охорони за дорученням Національної поліції України, а також з метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам, проводить весняну соціальну всеукраїнську акцію «Квартира під охорону». За умовами акції, громадянам пропонується встановити охоронну сигналізацію зі знижкою на монтажні роботи.  
2 березня
1 березня в одному із житомирських гіпермаркетів охоронці зупинили жінку, яка намагалася пронести повз касу неоплачений товар, та викликали поліцію охорони. Як виявилося, винуватиця мала намір у власній торгівельній точці реалізувати викрадене.