Головна - Новини

Новини

16 березня
Під час патрулювання екіпаж групи реагування Маріупольського відділу поліції охорони звернув увагу на чоловіка, який на парковці біля супермаркету лупив ногами автомобілі, та кидався на перехожих з погрозами.
16 березня
Злодій шляхом пошкодження дверей намагався проникнути до офісного приміщення, але не знав, що поки ламав двері, на об’єкті спрацювали сповіщувачі сигналізації.  
16 березня
До співробітника поліції охорони, який знаходився на посту на контрольно-пропускному пункті до Маріупольського торгівельного морського порту, звернувся чоловік, який повідомив про підозрілий предмет біля входу до КПП.  
16 березня
О 20:42 на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Херсонській області надійшов сигнал про спрацювання тривожної сигналізації в банку на вулиці Петренка у Суворовському районі Херсону. Наряд швидкого реагування поліції охорони негайно прибув на місце виклику.  
16 березня
Завдяки оперативному реагуванню на виклик по спецлінії «102» наряду поліції охорони батальйону Управління поліції охорони в Черкаській області вдалось затримати автомобільного злодія.  
16 березня
У залі спортивного комплексу «Торпедо» відбулись змагання з волейболу серед працівників підрозділів поліції охорони Запорізької області.  
16 березня
Дотримання поліцейськими правил службового етикету, субординації, увічливості у стосунках з колегами по службі, громадянами і представниками ЗМІ є невід’ємною складовою та запорукою формування позитивного іміджу поліції, необхідною передумовою поглиблення партнерських стосунків з населенням. Тому, аби вдосконалити навички професійного спілкування для поліцейських охорони був проведений спеціальний тренінг.
16 березня
Квартирна крадіжка - подія завжди вкрай неприємна. Що ж зробити, щоб убезпечити себе від непроханих гостей і наступних за цим проблем? Слід дотримуватися одного важливого правила - не бути спільником того, хто бажає вас пограбувати.