Головна - Новини

Новини

15 березня
У Миколаєві підвели підсумки обласного конкурсу, який проводився серед профспілкових організацій державних установ. Переможцем став колектив Управління поліції охорони в Миколаївській області.  
15 березня
13 березня на пульт централізованого спостереження Криворізького відділу поліції охорони надійшов сигнал тривоги з торгово-розважального центру. На місце події негайно вирушив наряд реагування поліції охорони.  
15 березня
Про це повідомив начальник Управління поліції охорони в Чернівецькій області під час загальних зборів жителів села Колінківці Хотинського району, які відбулися 14 березня.  
15 березня
Заступник начальника Управління поліції охорони в Донецькій області Олександр Врадій та начальник Слов'янського відділу поліції охорони Вадим Шевченко відвідали ефір програми «Гість у студії» на телеканалі «С-ПЛЮС».
15 березня
Під час патрулювання вулиць селища Обознівка поліцейські охорони помітили на вулиці двох підозрілих чоловіків у брудному одязі та з мішками в руках. Невдовзі підозри правоохоронців підтвердилися - побачивши службовий автомобіль, чоловіки кинулися навтьоки.  
15 березня
Учора, близько 12 години дня, поліцейські охорони виїхали на відпрацювання інформації, яка надійшла на спецлінію «102», щодо крадіжки на території дачного кооперативу.  
15 березня
Івано-Франківську охоронник торгівельного закладу помітив жінку, яка намагається пронести за межі каси неоплачений товар і негайно натиснув «тривожну кнопку» виклику поліції охорони.