Головна - Новини

Новини

13 березня
Начальник Нікопольського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Дніпропетровській області Руслан Малько розповів міським новинам та «Інформатору» про всеукраїнську акцію «Квартира під охорону».
13 березня
Вдалі крадіжки з супермаркетів вселяють зловмисникам віру у свою вдачу та безкарність. Однак двом крадіям так і не вдалося покинути один з супермаркетів Сум непоміченими. Замість смачної вечері на них чекає лава підсудних.  
13 березня
Бійці наряду поліції охорони затримали зловмисника, який у залі очікування залізничного вокзалу вкрав у пенсіонерки мобільний телефон і гаманець із грошима. Затриманого передали працівникам слідчо-оперативної групи поліції.  
13 березня
До закінчення акції «Квартира під охорону» залишилось чотири дні, тому в Івано-Франківську поліцейські охорони провели з населенням рекламно-інформаційну роботу.
13 березня
1 березня в Україні стартувала соціальна всеукраїнська акція «Квартира під охорону 2018», яку поліція охорони проводить за дорученням Національної поліції України та з метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам. Оснастити свої оселі охоронною сигналізацією зі знижкою громадяни можуть до 17 березня.  
13 березня
6 та 7 березня на базі спортивного комплексу ФСТ «Динамо» проходили змагання з боротьби «самбо» у яких взяла участь збірна команда Управління поліції охорони в Одеській області.
13 березня
Старший інспектор фізичної охорони Кам'янського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Дніпропетровській області капітан поліції Роман Черниш став гостем міських новин.
13 березня
Перший відкритий легкоатлетичний пробіг, присвячений Дням Кобзаря, відбувся в місті Ізмаїл - столиці українського Придунав'я. У заході брали участь більше 80 спортсменів, серед яких і поліцейські охорони.  
13 березня
Близько восьмої вечора поліцейські охорони отримали по спецлінії «102» інформацію - невідомі намагаються вчинити злочин в приватному будинку у Винниках. Правоохоронці негайно виїхали на місце події.