Головна - Новини

Новини

9 лютого
До майбутніх співробітників поліції охорони сьогодні висуваються жорсткі умови відбору. Претенденти повинні бути у відмінній фізичній формі, досконало знати законодавство, бути психологічно стійкими. Адже співробітники поліції охорони відповідають за безпеку майна громадян, стратегічних об'єктів, державних підприємств, структур приватного бізнесу.
9 лютого
8 лютого у Полтаві працівники наряду реагування поліції охорони у результаті виїзду на виклик по спецлінії "102" затримали чоловіка, який незаконно проник до чужого приміщення.  
9 лютого
Спільний наряд поліцейських охорони та працівників Прилуцького відділу поліції здійснював патрулювання вулиць міста Прилуки, коли до них звернулася жінка та розповіла, що стала жертвою грабіжника. Не гаючи часу, поліцейські охорони вирушили на пошуки зловмисника.  
9 лютого
Начальник Головного пульту централізованого спостереження №2 Управління поліції охорони в Одеській області Олег Сорока дав порадиглядачам 7 каналу, як уберегти своє майно від квартирних крадіїв.  
9 лютого
З метою запобігання скоєнню кримінальних та адміністративних правопорушень у населених пунктах області поліцейські охорони провели профілактичні заходи.
9 лютого
«Мій будинок - моя фортеця!» - стверджує народна мудрість. Однак, він може бути таким тільки за умови, що людина відчуває себе в ньому в безпеці, і не боїться ні за себе, ні за своїх близьких, ні за своє майно. Що стосується останнього, то будь-яка людина в усі часи не була застрахована від того, щоб не стати обікраденим. Щоб знизити ризик крадіжки речей необхідно знати як зробити будинок дійсно неприступною фортецею для домушників.