Головна - Новини

Новини

8 лютого
Добре було б, аби ви та ваші діти орієнтувалися у яких районах вашого населеного пункту та у яких закладах розміщені такі тривожні кнопки. Зверніть увагу на установи, на яких є наклейка «Терміновий виклик поліції». Адже, хтозна коли така кнопка може стати вам у пригоді.
8 лютого
Двох жителів обласного центру за підозрою у вчиненні грабежу затримав наряд реагування поліції охорони. У зловмисників вилучено речові докази.  
8 лютого
Система спільного реагування, створена Національною поліцією України, дає можливість безпосередньо з Ситуаційного центру керувати нарядами Управління поліції охорони, патрульної поліції, груп реагування патрульної поліції та іншими підрозділами поліції для оперативного пошуку та локалізації зловмисників.  
8 лютого
Кожного дня громадяни залишають свої домівки, аби піти на роботу або у справах. У вихідні дні - щоб піти в гості або поїхати на відпочинок. Саме у цей час до їх осель і можуть внадитися злодії. Поліція охорони закликає жителів пристоличного регіону подбати про безпеку своїх домівок та зберегти майно від крадіїв.  
8 лютого
Впродовж двох днів поліцейські охорони двічі затримували підозрюваних у скоєнні крадіжок у супермаркетах. Обидва випадки трапилися в Ужгороді.