Головна - Новини

Новини

6 лютого
"Терміновий виклик поліції" або простіше - "тривожна" кнопка - це прилад, який є елементом системи охоронної сигналізації, призначений передати сигнал тривоги з місця події на централізований пульт спостереження поліції охорони. На отриманий сигнал негайно реагує наряд реагування поліції охорони.  
6 лютого
У результаті виїзду наряду реагування поліції охорони у Миргороді був затриманий чоловік, обґрунтовано підозрюваний у побитті жінки.  
6 лютого
Завдяки спільним діям патрульних поліцейських, а також працівників Управління поліції охорони в Житомирській області та Житомирського відділу поліції було затримано зловмисника, який підозрюється у скоєнні чотирьох крадіжок за одну ніч.  
6 лютого
Днями на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Івано-Франківській області надійшов виклик з торгового закладу, який знаходиться по вулиці Коновальця. На місце спрацювання негайно виїхав наряд реагування поліції охорони.  
6 лютого
У центрі Одеси правоохоронці затримали громадянина, який скоїв крадіжку елітних напоїв на суму більше чотирьох тисяч гривень.  
6 лютого
Уночі хлопець незаконно проник на подвір’я приватного будинку у селі Гореничі, в Києво-Святошинському районі. У цей час його помітив господар. Захищаючи свою сім'ю, будинок та майно, чоловік змушений був стріляти.