Головна - Новини

Новини

5 лютого
Наряди поліції охорони за два дні затримали трьох чоловіків, які вчинили дрібні крадіжки товарів у крамницях міста Рівне.
5 лютого
Як з`ясувалося, чоловік і раніше мав проблеми з законом саме через аналогічні вчинки.
5 лютого
2 лютого 2018 року відбувся турнір з волейболу серед працівників Управління поліції охорони з фізичної безпеки в місті Києві, присвячений 25-й річниці створення спеціального підрозділу міліції «Титан».
5 лютого
У маршрутці, яка рухалася по вулиці Шевченка, у Львові, пильні громадяни допомогли затримати чоловіка, який викрав документи та гроші у жінки, та повідомили про це в поліцію.
5 лютого
Сьогодні о 02:56 до чергової частини Управління поліції охорони надійшло повідомлення від диспетчера телефонної мережі ПАТ «Укртелеком» про спрацювання сигналізації в підвальному приміщенні будівлі, що по вулиці Пухова, у Чернігові.
5 лютого
Цієї події тут чекали з особливим нетерпінням, адже інтернат мав потребу в плазмових телевізорах, які необхідні для організації інтерактивного навчального процесу дітей.
5 лютого
Поліцейські групи реагування вилучили у затриманого речовину зеленого кольору рослинного походження у целофановому пакеті.
5 лютого
Вранці другого лютого у Миргороді двоє чоловіків вирішили поцупити тросове огородження дороги, але їх незаконні дії припинили працівники поліції охорони.