Головна - Новини

Новини

27 лютого
Начальник поліції охорони Миколаївської області підполковник поліції В'ячеслав Ципан і його заступник майор поліції Максим Коваленко обговорили з представниками засобів масової інформації діяльність підрозділів поліції охорони Миколаївщини та умови всеукраїнської соціальної акції «Квартира під охорону 2018».  
27 лютого
27 лютого заступник начальника Управління поліції охорони в місті Києві підполковник поліції Віктор Веклич відвідав прямий ефір ранкової програми «Доброго ранку, Країно!» на телеканалі «UA Перший».  
27 лютого
Для того, аби громадяни могли дізнатися, як вберегтися від крадіжок власного майна, які є способи захисту особистої безпеки та які суттєві знижки пропонує поліція охорони при встановленні охоронної сигналізації, поліцейські розпочали широку інформаційно-роз’яснювальну роботу.  
27 лютого
Весняна всеукраїнська соціальна акція "Квартира під охорону 2018" стартує вже 1 березня та триватиме до 17 березня.  
27 лютого
У торгівельному центрі правоохоронці затримали громадянку, яка скоїла крадіжку п’яти светрів на суму майже три тисячі гривень.  
27 лютого
У Житомирі охоронник торгівельного закладу помітив чоловіка, який проніс за межі каси неоплачений товар і негайно натиснув «тривожну кнопку» виклику поліції охорони. Виявилося, що затриманий вкрав продуктів харчування на суму понад 600 гривень.  
27 лютого
В ніч на понеділок, о першій годині, наряд поліції охорони в місті Олександрії отримав повідомлення на логістичний пристрій «ЦУНамі» - в місті невідомі вкрали з подвір’я приватного будинку автомобіль марки «Жигулі» бежевого кольору.  
27 лютого
Перед стартом всеукраїнської акції «Квартира під охороною 2018» заступник начальника Управління поліції охорони в Кіровоградській області підполковник поліції В’ячеслав Хлівняк та командир батальйону Управління поліції охорони в Кіровоградській області майор поліції Ігор Дзядевич стали гостями ранкової передачі на обласному телебаченні.