Головна - Новини

Новини

2 лютого
У Черкасах наряд реагування поліції охорони затримав громадянина, який намагався отримати кредит, пред’явивши паспорт з ознаками підробки.  
2 лютого
Останнім часом на Дніпропетровщині почастішали випадки крадіжок парфумерії. Так, 31 січня о 14 годині в місті Нікополь на вулиці Електрометалургів в одному з охоронюваних поліцією охорони магазинів спрацювала кнопка «Термінового виклику поліції».  
2 лютого
Повсякденну роботу поліцейських охорони не назвеш подвигом, охорона – це робота, і вона аж ніяк не є романтичною, натомість навіть рутинною, а часто і небезпечною.  
2 лютого
Прямо на місці злочину було затримано двох чоловіків, які вкрали з будівельного об'єкту метал та намагалися вивезти його на своєму автомобілі.  
2 лютого
Дії правопорушників вчасно помітили працівники крамниці та натиснули кнопку "Термінового виклику поліції".  
2 лютого
31 січня в Управлінні поліції охорони Запорізької області відбулась нарада командно-керівного складу підрозділів поліції охорони, в ході якої була підсумована діяльність поліцейських охорони у 2017 році та поставлені ряд завдань щодо подальшого підвищення якості охоронних послуг у поточному 2018 році.  
2 лютого
У ніч на п’ятницю, 2 лютого, наряд поліції охорони у місті Кропивницькому отримав повідомлення про спрацювання сигналізації цілісності телефонного кабелю ВАТ «Укртелеком» у підвалі багатоповерхівки, розташованої в одному із районів міста.  
2 лютого
У Приморському районі правоохоронці затримали двох чоловіків, які незаконно проникли до чужої власності та намагалися вкрасти інструменти.  
2 лютого
Поліцейські із успіхом реалізували головну мету навчань - вдосконалення практичних навичок, налагодження взаємодії підрозділів та служб, застосування на практиці теоретичних знань щодо організації, тактики проведення спецоперацій та алгоритму дій під час реалізації оперативних планів різних спецоперацій.  
2 лютого
За оцінками експертів, українці в 2017 році викрали товарів на суму близько мільярда гривень. Крадуть, в основному, товари невеликого розміру, але досить дорогі. Деякі зловмисники страждають на клептоманію і цуплять все, що погано лежить, проте їх дуже мало. Крадіжками займаються і ті, що мало заробляють, і люди з великим достатком - задля економії чи отримання адреналіну. Є й такі, що перетворили крадіжки на бізнес - вкрали та продали.