Головна - Новини

Новини

16 лютого
На пізнавальну та цікаву екскурсію до Управління поліції охорони області правоохоронці запросили дітлахів з родин, що вимушено переїхали до Житомира у зв’язку з антитерористичною операцією на сході країни, аби ті познайомились з їх роботою.
16 лютого
22-річний житель Бердянська пізно ввечері проник до офісного приміщення, не помітивши, що там встановлена сигналізація. Затримати підозрюваного вдалося завдяки оперативним діям поліцейських охорони.
16 лютого
Оперативна нарада з питань підведення підсумків службової та фінансово-господарської діяльності органів поліції за 2017 рік відбулася у Департаменті поліції охорони.
16 лютого
Останнім часом у громадськості виникає все більш питань, пов’язаних з організацією охорони власних приміщень, особливо у період створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
16 лютого
Керівництво Національної поліції та Департаменту поліції охорони постійно звертає увагу на необхідність налагодження якісної роботи з молодими працівниками, вивчення процесу їх адаптації у колективах, звикання до умов несення служби, наявності соціально–побутових питань та надання необхідної допомоги у їх вирішенні.
16 лютого
Днями, під час обходу охоронюваної Криворізькими поліцейськими охорони території одного із заводів, правоохоронці помітили двох підозрілих осіб, у яких в руках були мотки кабелю.
16 лютого
Діяльність працівників Національної поліції, у тому числі співробітників поліції охорони, передбачає налагодження ефективної та конструктивної комунікації правоохоронців не тільки один з одним, але і з населенням.
16 лютого
У Суворовському районі поліцейські охорони затримали чоловіка, який скоїв крадіжку інструментів з чужого автомобіля.