Головна - Новини

Новини

13 лютого
25-річного спритника, який намагався втекти з викраденим з магазина ноутбуком, наряди патрульних та поліції охорони затримали минулого тижня. Нині встановлена його причетність до понад 40 крадіжок з торгівельних закладів у місті та ще низки фактів незаконного проникнення у приміщення. Досудове розслідування триває.  
13 лютого
Опівночі на пульт централізованого спостереження Центру технічної охорони Управління поліції охорони в Херсонській області надійшов сигнал про спрацювання засобів охоронної сигналізації у підвальному приміщенні магазину торгівельного будинку у Новій Каховці.
13 лютого
Останнім часом збільшилась кількість звернень громадян щодо можливості підписання договору про надання охоронних послуг поліцією охорони у вихідні дні.  
13 лютого
Останнім часом збільшилась кількість звернень громадян щодо можливості підписання договору про надання охоронних послуг з поліцією охорони у вихідні дні.  
13 лютого
13 лютого у Кременчуці наряд реагування поліції охорони виїхав на спрацювання до офісу, який перебуває під охороною. Виявилося, що до приміщення об'єкту проник зловмисник, якого невдовзі вдалося затримати спільно з нарядом патрульної поліції.  
13 лютого
У Марганці 11 лютого, о 18:30, невідомий чоловік за допомогою холодної зброї намагався відібрати особисті речі громадянина в місті Марганець Дніпропетровської області. Але завдяки пильності перехожих грабіжника оперативно затримали поліцейські охорони.
13 лютого
Наряд реагування Управління поліції охорони в Івано-Франківській області отримав від оператора пульту централізованого спостереження повідомлення про спрацювання кнопки термінового виклику поліції на одній із АЗС Івано-Франківська.  
13 лютого
10 лютого 2018 року відбувся матч з практичної стрільби з карабіну, в якому брали участь 59 стрільців України з даного виду зброї. Поліцію охорони на змаганнях успішно представили працівники Управління поліції охорони з фізичної безпеки в місті Києві.  
13 лютого
Одеські поліцейські охорони помітили під час патрулювання підозрілу жінку, яка, побачивши правоохоронців, помітно нервувала. Після затримання поліцейські виявили, що у жінки були причини так поводитись.  
13 лютого
Злодій сховався від поліцейських у шафі. Але шансів залишитись непоміченим і втекти з місця скоєння правопорушення у нього не було.