Головна - Новини

Новини

5 січня
На новорічні та Різдвяні свята керівництво та профспілковий комітет Управління поліції охорони в Миколаївській області подарували дітям своїх співробітників дивовижну подорож у світ казки.
5 січня
Вчора, 4 січня, у Полтаві завдяки небайдужим перехожим поліцейські охорони попередили спробу чоловіка покінчити життя самогубством.
5 січня
Уночі 5 січня поліцейські охорони затримали трьох неповнолітніх жителів обласного центру, які демонтували мережу та викрали кабелі зв’язку із підвального приміщення багатоповерхівки. Нині молодиків перевіряють на причетність до інших подібних злочинів в обласному центрі. Водночас поліція закликає батьків контролювати місця перебування та заняття дітей.
5 січня
Ніхто не застрахований від того, що в квартиру або будинок не зможуть проникнути квартирні злодії, а ось знизити ризик бути обкраденим можливий практично кожному. Питання безпеки свого майна хвилює всіх людей, а зараз, коли кримінальна обстановка в країні погіршилася, про те, щоб поставити міцніші двері і надійніші замки, а також встановити охоронну сигналізацію, замислюються все більше і більше українців.
5 січня
Вчора працівники поліції охорони на «гарячому» затримали громадянина 1988 року народження, який на житловому масиві  Тополь -1 заволодів апаратурою одного з провайдерів інтернет-зв’язку.