Головна - Новини

Новини

4 січня
Поліцейський Євген Процек подарував уславленому музею власну «космічну» колекцію поштових марок. Правоохоронець уже багато років поспіль забезпечує охорону музею, а відтепер став і його меценатом.
4 січня
Спокусившись грошима, що за чаркою запропонував малознайомий товариш за крадіжку газового конденсату, житель Лохвицького району відразу після святкування Нового року «пішов на справу». Але був затриманий «на гарячому» працівниками поліції охорони та поліцейськими місцевого відділу поліції.
4 січня
Сьогодні, 4 січня, напередодні Різдва, до Київського палацу дітей та юнацтва разом з батьками завітали дітки працівників Департаменту поліції охорони, які переглянули новорічну виставу-феєрію «У пошуках Різдвяної зірки».
4 січня
На спецлінію «102» надійшло повідомлення про спрацювання сигналізації у колодязі та підвалі житлового будинку у Металургійному районі міста.
4 січня
Вранці 2 січня до Криворізького відділу поліції охорони надійшло повідомлення про спрацювання охоронної сигналізації в одному з ломбардів Кривого Рогу.
4 січня
Йдучи з дому і закриваючи за собою двері, кожен хоче бути впевненим, що під час відсутності його «фортеця» залишиться неприступною. Однак так буває далеко не завжди. Квартирні злодії, іменовані в народі «домушниками», часто засмучують законослухняних громадян зайвою увагою до їх майна.