Головна - Новини

Новини

29 січня
Невідомий чоловік облив схожим на бензин розчином кількох людей та кинувся «навтьоки». Однак невдовзі був затриманий поліцейськими охорони.  
29 січня
В Управлінні поліції охорони в Чернiгiвськiй області під головуванням начальника полковника поліції Олега Гроня провели нараду з підведення підсумків роботи за 2017 рік.
29 січня
Вранці, будучи добряче напідпитку, двоє рідних братів скоїли бійку, в результаті якої молодший з них отримав вогнепальне поранення. Затримали стрілка поліцейські охорони.  
29 січня
Днями в Управлінні поліції охорони в Рівненській області провели нараду, під час якої підсумували результати діяльності за 2017 рік. Заслухали звіти керівників підрозділів зі службової та фінансово-господарської діяльності, обговорили завдання щодо подальшого реформування служби і підвищення якості охоронних послуг.
29 січня
Днями в Управлінні поліції охорони Івано-Франківської області відбулась нарада, на якій підвели підсумки службової та фінансово-господарської діяльності.
29 січня
Днями у Херсоні о 14:19 було зафіксовано тривожний виклик по спецлінії "102". Екіпаж Управління поліції охорони відреагував негайно і вже через лічені хвилини прибув до магазину на вулиці Перекопській, що у Дніпровському районі міста.  
29 січня
26 січня було проведено перевірку бойової готовності особового складу УПО Житомирської області та дії добового наряду чергової частини щодо оповіщення особового складу за сигналом «Навчальна тривога».
29 січня
Прямо посеред вулиці чоловік вирвав з рук дівчини мобільний телефон та втік. Але вже невдовзі його затримали поліцейські охорони.  
29 січня
Близько 17.00 жінка зайшла до однієї з крамниць міста, при цьому малолітнього сина залишила на дитячому майданчику, що розташований поруч. Після того як жінка вийшла із магазину, вона виявила що її п’ятирічний син із майданчику зник.
29 січня
Чотири сотні поліцейських, які зможуть охороняти об'єкти, людей, а в разі потреби і громадський порядок, підготували минулого року в Городку на базі вищого професійного училища Департаменту поліції охорони. Зараз там разом з патрульними чотирьохмісячний курс проходять іще півтори сотні чоловіків та жінок з усієї України.