Головна - Новини

Новини

24 січня
Вчора у Шевченківському районі міста Дніпра наряд реагування поліції охорони на «гарячому» затримав чоловіка, який незаконно проник на територію садового товариства з метою скоєння крадіжки.  
24 січня
Нині в Україні функціонують тисячі охоронних фірм. У кожної з них свій "прайс" на послуги, кількість працівників та різні засоби захисту. Однак, яким би не був різноманітним список переваг приватних "стражів", там ви не знайдете тих пунктів, які забезпечує поліція охорони.  
24 січня
Працівники Маріупольського відділу поліції охорони та місцеві жителі вшанували пам'ять трагедії у мікрорайоні «Східний» у Маріуполі. Три роки тому цього дня о 9.20 терористи завдали удару по мирному Маріуполю з «Градів». Теракт обірвав життя 31 людини, 117 були поранені.  
24 січня
Група реагування поліції охорони спільно з оперативниками кримінальної поліції Чернігова затримали двох злодіїв, які залишили без телефонного зв’язку цілий мікрорайон обласного центру.  
24 січня
Учора, близько 19 години, працівники групи реагування Управління поліції охорони у Львівській області затримали в центрі Львова зловмисника, який вкрав з магазину годинник вартістю 17 980 гривень.  
24 січня
У силовому протистоянні з криміналітетом підрозділи поліції охорони є одними з тих, які знаходяться на передньому краї.  
24 січня
У понеділок, 22 січня, до Управління прибули студенти Рівненського та Вінницького вищих професійних училищ Департаменту поліції охорони для проходження практики та стажування.