Головна - Новини

Новини

22 січня
З 17 по 19 січня 2018 року на базі Рівненського вищого професійного училища відбувалися змагання з гирьового спорту серед органів поліції охорони.  
22 січня
Шляхом пошкодження замків вхідних дверей, зловмисник потрапив у офісне приміщення, де вкрав інструменти та мобільний телефон. За даним фактом розпочато кримінальне провадження.  
22 січня
Поліція охорони продовжує роботу у напрямку соціального захисту населення. На території Тернопільської області розміщено уже майже 208 кнопок «Термінового виклику поліції».  
22 січня
О 06.05 на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони у Львівські області надійшов сигнал з помешкання на вулиці Котляревського, що у Львові, про те, що зник зв’язок з сигналізацією. Негайно до квартири було скеровано групу реагування поліції охорони.  
22 січня
Учора, о 01.20, до Червоноградського відділу поліції, що на Львівщині зателефонував чоловік та повідомив, що він чув шум в помешканні свого сусіда, хоча той перебуває у Львові. За вказаною адресою виїхала група реагування поліції охорони та затримала особу, яка незаконно проникла у помешкання.
22 січня
Поліцейські охорони Одещини, як завжди, показали гарні результати на змаганнях з гирьового спорту.