Головна - Новини

Новини

вчора
Чоловік намагався викрасти приладдя на території психоневрологічного диспансеру, що в місті Ужгороді.
вчора
Кращих з кращих визначали в двох вагових категоріях: до 90 кг і понад 90 кг з гирями вагою 24 та 32 кг, у наступних видах – поштовх двох гир та ривок гирі лівою та правою рукою.
вчора
Від правоохоронців чоловік сховався у вентиляційній трубі офісу. Затримати підозрюваного вдалося завдяки встановленій у приміщені охоронній сигналізації та оперативним діям поліцейських.
вчора
Управління поліції охорони у Львівській області пропонує мешканцям області централізовану пультову охорону об'єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності, використовуючи технічні засоби охорони та системи тривожної сигналізації. Надійність охорони забезпечується найсучаснішим пультом централізованої охорони, на сигнали з якого одночасно реагують 35 групреагування поліції охорони Львівщини.
вчора
Днями, близько 17:00 години, в одному із торгівельних закладів Івано-Франківська було затримано чоловіка, який намагався винести із магазину товар, не оплативши його вартість на касі.
вчора
Аби не втратити нажите роками майно - варто подумати про додаткові засоби безпеки.
вчора
Квартирні крадіжки – це дуже страшно, прикро і неприємно для власників. Погодьтеся, що найчастіше, закривши двері на всі замки, ви безтурботно залишаєте квартиру, навіть не підозрюючи, що така штука, як квартирна крадіжка може трапитись прямо сьогодні! Тому краще попередити злочин, завчасно захистивши своє помешкання від злочинців. Це допоможе вберегти вас не лише від матеріальних втрат, а й від набагато гіршої шкоди – моральної.