Головна - Новини

Новини

16 січня
Вчора у Чернівцях пройшов VIІ фольклорно-етнографічний фестиваль Маланок. Аби чернівчани та гості фестивалю почувалися у повній безпеці, адже для забезпечення правопорядку долучилися працівники Управління поліції охорони в Чернівецькій області.
16 січня
У понеділок, 15 січня, в Управлінні поліції охорони в Рівненській області розпочався річний курс занять зі службової підготовки.
16 січня
Працівники поліції охорони, оперативно зреагувавши на повідомлення, на даху багатоповерхівки застали дует злодіїв, які демонтували кабелі зв’язку. За даним фактом розпочато досудове розслідування.
16 січня
Сигнал про спрацювання охороно-пожежної сигналізації із квартири по вулиці Мостовій надійшов на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Дніпропетровській області о 03:25. Чергова пульту негайно передала інформацію і за дві хвилини група реагування примчала на місце події.
16 січня
Сьогодні Управління поліції охорони в Одеській області – це майже 1500 працівників, які цілодобово забезпечують охорону об’єктів в Одесі та області. Працюють тут як цивільні, так і атестовані працівники.
16 січня
У відділі відбулася оперативна нарада з підведення підсумків службової та фінансово-господарської діяльності за 2017 рік, обговорено завдання щодо подальшого реформування служби і підвищення якості охоронних послуг.
16 січня
Наряд реагування Маріупольського відділу поліції охорони увечері отримав повідомлення від оператора пульту централізованого спостереження про спрацювання кнопки термінового виклику поліції.
16 січня
Хмельничанка втратила свою сумку з грошима та документами. Та, завдяки оперативному реагуванню та пильності поліцейських охорони – ненадовго.
16 січня
Під час патрулювання вулиць міста в районі міського ринку до співробітників наряду реагування Маріупольського відділу поліції охорони звернувся громадянин і повідомив про те, що його обікрали.
16 січня
14 січня на пульт централізовано спостереження Управління поліції охорони Житомирщини надійшов тривожний сигнал  з охоронюваного торгівельного закладу. Причиною виклику став невгамовний чоловік, який з хуліганських мотивів розбив вітрину.