Головна - Новини

Новини

15 січня
Сигнал про спрацювання сповіщувача охоронної сигналізації із приватного будинку по вулиці Бородіна надійшов на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Харківській області о 20:35. Чергова пульту негайно передала інформацію і за дві хвилини група реагування примчала на місце події.
15 січня
13 січня 32-річний житель обласного центру, вочевидь, не дочекавшись відкриття торгівельного закладу, потрапив у приміщення, зламавши двері, і виніс звідти з десяток пляшок вина та пива. Спритника затримала поліція охорони.
15 січня
На одній з одеських вулиць громадянин іншої держави поцупив чужі речі, але був затриманий поліцейськими.
15 січня
15 січня у Чернівцях проходить VIІ фольклорно-етнографічний фестиваль Маланок. Урочисте відкриття «Маланка Фест-2018» розпочалося о 12.00 на площі Філармонії. Згодом карнавальна хода пройде головними вулицям обласного центру. Охорону та правопорядок під час фестивалю забезпечують працівники Управління поліції охорони в Чернівецькій області спільно з поліцейськими ГУНП та патрульної поліції.
15 січня
Близько о пів на четверту ранку наряд реагування Южноукраїнського районного відділення поліції охорони отримав повідомлення про те, що на одному з магазинів в Южноукраїнську спрацювала охоронна сигналізація. Поліцейські негайно виїхали за вказаною адресою.
15 січня
Впродовж останніх днів в Івано-Франківську поліцейським охорони доводилось неодноразово виїжджати на «тривожні» спрацювання до супермаркетів міста. Під час одного із таких випадків поліцейські затримали невідомого громадянина, який скоїв крадіжку солодощів на загальну суму близько 1500 гривень.
15 січня
Наряд поліції охорони отримав повідомлення про спрацювання охоронної сигналізації в одному з приватних будинків міста.
15 січня
Напередодні, близько 17.00, наряд групи затримання поліції охорони отримав повідомлення про спрацювання охоронної сигналізації у квартирі будинку, який знаходиться в одному із віддалених районів міста.