Головна - Новини

Новини

12 січня
О другій годині ночі в м. Сміла злодій намагався вкрасти цінні речі в одному з кафе-барів міста, але тривожна сигналізація та наряд поліції охорони стали на заваді злочинним намірам.  
12 січня
Подія сталася у місті Слов'янську. Завдяки професійним діям поліцейські охорони попередили бійку між учасниками дорожнього руху.  
12 січня
Подія сталася на ринку у місті Білгород-Дністровському. Власниця одного з кіосків через власну неуважність ледве не втратила майже три тисячі гривень.   
12 січня
Між товариством «Укртелеком» та Управлінням поліції охорони в Чернігівській області існують договірні відносини, тому  охоронювані телефонні мережі завжди перебувають під надійним наглядом поліцейських.
12 січня
11 січня 2018 року на території спортивного комплексу «Меридіан» відбулися змагання з міні-футболу серед працівників Управління поліції охорони з фізичної безпеки у місті Києві.  
12 січня
Завдяки спрацюванню охоронної сигналізації поліцейським охорони вдалося попередити велике лихо в одному з магазинів гуртового продажу автотоварів.  
12 січня
Управління поліції охорони в місті Києві придбало 20 автомобілів «FIAT Tipo». Усі авто з сьогоднішнього дня задіяні для роботи нарядів реагування.  
12 січня
11 січня близько опівночі наряд реагування Слов’янського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецькій області здійснював патрулювання вулицею Свободи, що у місті Слов’янську. Біля одного з будинків поліцейські помітили чоловіка, який викликав підозру.  
12 січня
Опівночі майже в центрі Черкас зухвалий грабіжник напав на одиноку жінку та вирвав у неї з рук сумку. На щастя, потерпіла побачила автомобіль наряду реагування поліції охорони, який здійснював патрулювання в даному районі і звернулась до поліцейських по допомогу.