Головна - Новини

Новини

10 січня
Про це поліцейських охорони сповістили працівники торгівельного закладу, які помітили спробу крадіжки. У рамках досудового розслідування тривають перевірки.  
10 січня
8 січня спільний наряд реагування Слов’янського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецької області з дислокацією у місті Святогірську здійснював патрулювання. Невдовзі поліцейські побачили підозрілого чоловіка.  
10 січня
Близько сьомої години вечора наряд поліції охорони у місті Світловодську отримав повідомлення про спрацювання сигналізації цілісності телефонного кабелю ВАТ «Укртелеком», який знаходився у підвалі багатоповерхівки в одному зі спальних районів міста.  
10 січня
Днями у місті Мерефа екіпаж поліції охорони на «гарячому» затримав громадянина, який незаконно «господарював» у храмі. Об’єктом його злочинних посягань стали церковні гроші.  
10 січня
Заступник начальника Управління поліції охорони в Одеській області Ігор Шишименко став гостем ефіру програми «Live studio» на Одеському ефірно-кабельному телеканалі «7 канал».  
10 січня
Правоохоронці переконують, що єдиним на сьогодні гарантованим способом захисту оселі від «непроханих гостей» є сучасні системи сигналізації. Такі засоби не втрачають своїх функцій від навмисного пошкодження та вчасно сигналізують про посягання зловмисників.