Головна - Новини

Новини

8 вересня 2017р.
У співробітника поліції своєрідний тил - це його сім'я і дім. Вони забезпечують співробітнику поліції сприятливе моральне налаштування на роботу для успішного виконання службових завдань.
8 вересня 2017р.
11 вересня об 11.00 годині в приміщені Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» (вул.Б.Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція за участю керівництва Управління поліції охорони в м. Києві «Квартирні крадіжки. Як вберегти своє житло від злочинних посягань?»
8 вересня 2017р.
6 вересня у Києві відбулися змагання зі стрілецького кросфіту серед збірних команд поліцейських особливого призначення підрозділів Національної поліції України.
8 вересня 2017р.
Невдалою виявилася спроба поціновувача кави непомітно прихопити з магазину пакунок улюбленого напою.
8 вересня 2017р.
З метою запобігання та зменшення випадків порушення громадського порядку, миттєвого реагування громадян на правопорушення, на Одещині встановлено 956 кнопок «Термінового виклику поліції», 87 з них обладнані світловими табло «Терміновий виклик поліції» для виклику поліції в нічний час.
8 вересня 2017р.
Наряд поліції охорони прибув за викликом до розважального закладу  припинити бійку, яка виникла там між групою чоловіків. Під час затримання, один з підозрюваних наніс поліцейському удар ножем в ногу.