Головна - Новини

Новини

6 вересня 2017р.
Днями в Миколаєві пройшла акція національно - соціального проекту «Місто професій». Діти не тільки знайомилися з різними професіями, а й мали можливість «приміряти» на себе кожну роботу окремо.
6 вересня 2017р.
З 14 по 30 вересня в Україні стартує осіння соціальна акція «Квартира під охорону-2017». Її мета — посилення захисту майна громадян і протидія квартирним крадіжкам.
6 вересня 2017р.
6 вересня наряд поліції охорони Краматорського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецькій області, що виконує охороні функції у місті Дружківка, о 01:04 годині отримав повідомлення від оператора пульту централізованого спостереження про спрацювання засобів охоронної сигналізації в магазині «Прованс», що у місті Дружківка .
6 вересня 2017р.
5 вересня уночі поліцейські охорони, перебуваючи на маршруті патрулювання, помітили підозрілого перехожого. Правоохоронці виявили у нього медичний шприц з опієм. Розпочато досудове розслідування.
6 вересня 2017р.
Уже неодноразово до Управління поліції охорони в Івано-Франківській області надходили листи-подяки від наших клієнтів. А нещодавно отримали подяку від директора підприємства Мікушової Марії Петрівни за оперативність реагування та високий професіоналізм поліції охорони.
6 вересня 2017р.
5 вересня під час акції, присвяченій Міжнародному дню благодійництва, правоохоронці міста Рівного прийшли до обласного центру переливання крові.
6 вересня 2017р.
Наряд реагування Чорноморського міжрайонного відділу під час патрулювання помітив трьох невідомих чоловіків, що стояли обабіч дороги та гучно розмовляли, при цьому один з невідомих розмахував предметом, схожим на пістолет.
6 вересня 2017р.
Сьогодні, 4 вересня 2017 року, в с.Городок, Рівненському р-ні, Рівненської обл, на базі Вищого професійного училища при Департаменті поліції охорони відбулося урочисте відкриття фінального конкурсу професійної майстерності «Кращий за професією 2017 року» серед нарядів реагування.