Головна - Новини

Новини

26 вересня 2017р.
На Сумщині чоловік з ножем вдерся до аптеки. Став погрожувати провізорові. Жінка не розгубилася і непомітно для нападника викликала поліцію охорони. Тож чи вдалося затримати зловмисника – далі в нашому наступному сюжеті.
26 вересня 2017р.
Правоохоронці охороняли заходи, які проводилися в рамках святкування Дня міста, і взяли участь у велопробігу вулицями міста.
26 вересня 2017р.
Працівники Управління поліції охорони в Чернігівській області активно інформують містян про умови всеукраїнської соціальної акції «Квартира під охорону 2017».  
26 вересня 2017р.
Співробітники поліції охорони Новомосковська на вулиці Гетьманській затримали підозрюваного, який намагався відібрати жіночу сумку у місцевої мешканки.  
26 вересня 2017р.
Начальник ГУНП в Харківській області генерал поліції третього рангу Олег Бех під час зустрічі із представниками ЗМІ розповів про пріоритетні напрями роботи поліції Харківщини.  
26 вересня 2017р.
Цікаві і наповнені глибоким змістом роботи надійшли до Управління поліції охорони, тож комісії було досить складно визначити переможців.  
26 вересня 2017р.
У потерпілого в бійці чоловіка зупинилося серце. Якби не вчасне втручання наряду реагування поліції охорони, подія мала б фатальні наслідки.  
26 вересня 2017р.
Минулими вихідними у Краматорську відзначалося свято – День міста, у якому безпосередню участь взяли і поліцейські охорони.  
26 вересня 2017р.
Днями поліцейські охорони розгортали свій інформаційний намет у містах Хусті та Виноградовому. Біля поліцейських охорони завжди було людно - жителі з цікавістю підходили до правоохоронців, дізнавалися про акцію «Квартира під охорону 2017», дехто ділився і своїм прикрим досвідом майнових злочинів.  
26 вересня 2017р.
У місті Бердянську Запорізької області відбувся чемпіонат України з поліцейського хортингу. Делегацію від поліції охорони представляли вісім спортсменів, семеро з яких вибороли нагороди найвищого ґатунку.