Головна - Новини

Новини

26 вересня
На Сумщині чоловік з ножем вдерся до аптеки. Став погрожувати провізорові. Жінка не розгубилася і непомітно для нападника викликала поліцію охорони. Тож чи вдалося затримати зловмисника – далі в нашому наступному сюжеті.
26 вересня
Правоохоронці охороняли заходи, які проводилися в рамках святкування Дня міста, і взяли участь у велопробігу вулицями міста.
26 вересня
Працівники Управління поліції охорони в Чернігівській області активно інформують містян про умови всеукраїнської соціальної акції «Квартира під охорону 2017».  
26 вересня
Співробітники поліції охорони Новомосковська на вулиці Гетьманській затримали підозрюваного, який намагався відібрати жіночу сумку у місцевої мешканки.  
26 вересня
Начальник ГУНП в Харківській області генерал поліції третього рангу Олег Бех під час зустрічі із представниками ЗМІ розповів про пріоритетні напрями роботи поліції Харківщини.  
26 вересня
Цікаві і наповнені глибоким змістом роботи надійшли до Управління поліції охорони, тож комісії було досить складно визначити переможців.  
26 вересня
У потерпілого в бійці чоловіка зупинилося серце. Якби не вчасне втручання наряду реагування поліції охорони, подія мала б фатальні наслідки.  
26 вересня
Минулими вихідними у Краматорську відзначалося свято – День міста, у якому безпосередню участь взяли і поліцейські охорони.  
26 вересня
Днями поліцейські охорони розгортали свій інформаційний намет у містах Хусті та Виноградовому. Біля поліцейських охорони завжди було людно - жителі з цікавістю підходили до правоохоронців, дізнавалися про акцію «Квартира під охорону 2017», дехто ділився і своїм прикрим досвідом майнових злочинів.  
26 вересня
У місті Бердянську Запорізької області відбувся чемпіонат України з поліцейського хортингу. Делегацію від поліції охорони представляли вісім спортсменів, семеро з яких вибороли нагороди найвищого ґатунку.