Головна - Новини

Новини

25 вересня 2017р.
У Кременчуці жінка була змушена звернутись до поліцейських охорони, щоб ті затримали її сина, який внадився виносити з дому цінні речі.  
25 вересня 2017р.
Лише тиждень залишився до кінця соціальної акції «Квартира під охорону». Тому в Одесі поліцейські охорони вийшли на вулиці міста для проведення з населенням рекламно-інформаційної роботи.  
25 вересня 2017р.
З 20 по 23 вересня у Кропивницькому відбувалася найбільша агропромислова виставка України «Агроекспо-2017». Долучилися до цієї масштабної події і поліцейські охорони Кіровоградщини, вони поінформували учасників та відвідувачів виставки про послуги, які надають.  
25 вересня 2017р.
23 вересня близько 23 години на пульт централізованого спостереження Центру технічної охорони Управління поліції охорони Вінницької області надійшов сигнал про спрацювання охоронної сигналізації в магазині, розташованому в м. Козятин.  
25 вересня 2017р.
Під час несення служби по охороні відрізку нафтопроводу «Снігурівка - Кременчук» товариства Укртранснафта, працівники поліції охорони Вінницької області помітили врізку у несучу частину нафтопроводу у вигляді відводу пластикової труби та ємкостей для забору нафти.  
25 вересня 2017р.
Почастішали випадки крадіжки товарів з супермаркетів, але завдяки професіоналізму та оперативності працівників поліції охорони крадіжки вдалось попередити.
25 вересня 2017р.
Управлінні поліції охорони в Запорізькій області до 65-ї річниці служби підвели підсумки конкурсу дитячого малюнку під назвою «Виросту та буду працювати в поліції охорони». Талановиті дітки передавали своє бачення буднів поліцейських охорони у своїх малюнках.