Головна - Новини

Новини

вчора
Питання протипожежної безпеки стають все більш актуальними останнім часом, тем більш у зоні проведення антитерористичної операції у Донецькому регіоні.  
вчора
Зазвичай в літньо-осінній період, пору відпусток, для квартирних крадіїв розпочинаються «жнива». Поліція фіксує зростання крадіжок на 10-15 %.
вчора
Двоє неповнолітніх вирішили прихопили з супермаркету косметику, не оплативши. Їхні незаконні дії зупинили працівники поліції охорони.
вчора
22 вересня на черговій сесії Лисичанської міської ради були розглянуті питання взаємодії з підрозділами поліції охорони.
вчора
Оголошується конкурс на службу в поліції охорони серед осіб, які вперше приймаються на службу в поліцію.
вчора
Заняття з кроссфіту для поліцейських охорони Донеччини останнім часом стали вже звичайними, адже вони приймали участь в місцевих та обласних змаганнях та, навіть, займали призові місця.
вчора
За дорученням Національної поліції України та з метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам з 14 вересня по 30 вересня 2017 року поліція охорони проводить осінню соціальну всеукраїнську акцію «Квартира під охорону-2017».
вчора
Працівники поліції охорони проводять рекламно-інформаційну роботу серед населення та розповідають громадянам про умови осінньої акції «Квартира під охорону».
вчора
Працівники Маріупольського відділу поліції охорони спільно з групою інкасаторів одного із міських банківських відділень провели оперативно-тактичне навчання.
вчора
21 вересня до Управління поліції охорони в Харківській області завітали представники Головного територіального управління юстиції в Харківській області.