Головна - Новини

Новини

21 вересня 2017р.
Вчора працівники поліції охорони на «гарячому» затримали громадянина, 1993 року народження, який на вулиці Кеверіна заволодів апаратурою одного з провайдерів інтернет-зв’язку на загальну суму 6000 грн.
21 вересня 2017р.
20 вересня наряд реагування поліції охорони здійснював профілактичні заходів, спрямовані на виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки у м. Золотоноша Черкаської області. Близько 22 години в одному з розважальних закладів міста вони виявили та затримали громадянина, який мав при собі предмет, схожий на пістолет.  
21 вересня 2017р.
Чоловіка, який спробував обзавестися новим мобільним телефоном безкоштовно, правоохоронці затримали неподалік від крамниці де сталась крадіжка.
21 вересня 2017р.
Провідний інженер відділу технічної охорони Управління поліції охорони Київської області Ігор Савченко став гостем студії регіонального радіо «Голос Києва», де поспілкувався із журналісткою Аллою Дудник. Правоохоронець розповів слухачам, як запобігти крадіжкам майна та вберегти своє житло від злочинних посягань.  
21 вересня 2017р.
Зустріли поліцейських охорони мешканці міста – привітно, і жваво цікавилися умовами акції, вартістю послуг.
21 вересня 2017р.
Молода жінка намагалась обікрасти крамницю на автозаправній станції, але була затримана працівниками поліції охорони.