Головна - Новини

Новини

20 вересня 2017р.
Успіх будь-якого підприємства значною мірою залежить від злагодженої роботи фінансового відділу. Управлінню поліції охорони в Чернівецькій області з таким відділом дуже пощастило.  
20 вересня 2017р.
Заступник начальника Управління поліції охорони в Одеській області полковник поліції Ігор Шишименко розповів телеглядачам про позитивні показники співробітників поліції охорони, нові технології та про осінню соціальну всеукраїнську акцію «Квартира під охорону 2017».
20 вересня 2017р.
Сьогодні вранці наряд реагування Лисичанського міського відділу поліції охорони отримав інформацію про спрацювання кнопки тривожної сигналізації у відділенні «Ощадбанку» у місті Лисичанську.  
20 вересня 2017р.
Перебуваючи у супермаркеті, троє неповнолітніх дівчат деякі продукти харчування з’їли, а дещо прихопили з собою. Про те, що оплатити товари, неповнолітні, звісно, навіть не думали.  
20 вересня 2017р.
Близько 21.00 години на пульт централізованого спостереження поліції охорони надійшов «тривожний» сигнал з продуктового супермаркету.
20 вересня 2017р.
Спілкування з містянами, повітряні кульки дітлахам та чимало корисної інформації - так працював мобільний, інформаційний намет Управління поліції охорони Закарпаття в Берегові. Розгорнули намет на Центральній площі туристичного містечка і вже за одну годину роботи поліцейські отримали три заявки на охорону.
20 вересня 2017р.
Начальник Управління поліції охорони в Харківській області Дмитро Косінов черговий раз  зустрівся з представниками місцевих мас-медіа.
20 вересня 2017р.
Близько 19.00 години в одному із торгівельних закладів Івано-Франківська був затриманий чоловік, який намагався винести із торгового закладу товар, не оплативши його вартість на касі.
20 вересня 2017р.
Завдяки встановленій охоронній сигналізації зловмисника вдалося затримати прямо в квартирі, в яку він проник через вікно.  
20 вересня 2017р.
За дорученням Департаменту поліції охорони та Національної поліції України акція вкотре проводиться з метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам, вона триватиме з 15 по 30 вересня 2017.