Головна - Новини

Новини

19 вересня 2017р.
18 липня у Кременчуці під час виїзду на спрацювання охоронної сигналізації працівники наряду реагування поліції охорони затримали двох невідомих, які намагались проникнути у підвальне приміщення приватного будинку.  
19 вересня 2017р.
Управління поліції охорони пропонує рівнянам з 15 по 30 вересня скористатися охоронними послугами, при цьому вартість монтажних послуг при встановленні буде для них вдвічі дешевшою.  
19 вересня 2017р.
Начальник центру технічної охорони Управління поліції охорони в Кіровоградській області Володимир Гайдар та командир батальйону Управління поліції охорони в Кіровоградській області капітан поліції Ігор Дзядевич розповіли глядачам обласного телебачення про старт всеукраїнської акції «Квартира під охорону», пояснили її умови та дали корисні поради про те, як громадянам забезпечити збереження свого майна.  
19 вересня 2017р.
На Житомирщині поліція охорони на гарячому затримала спритного крадія. Чоловік намагався поцупити інтернет-обладнання аби його продати. В приміщенні спрацювала сигналізація. Що із цього вийшло дивіться далі.
19 вересня 2017р.
Наряд поліції охорони прибув на спрацювання кнопки тривожного сповіщення у кафе, що в Корабельному районі міста. Виявилося, що один з відвідувачів, перебуваючи в нетверезому стані, погрожував ножем іншим людям, після чого втік. Відтак, поліцейські негайно вирушили на пошуки зловмисника "гарячим слідом".  
19 вересня 2017р.
Заступник начальника Управління поліції охорони в Чернігівській області Олександр Яришко та начальник Центру технічної охорони Олександр Когут розповіли журналістам як вберегтися від квартирних крадіїв та повідомили про осінню соціальну всеукраїнську акцію «Квартира під охорону-2017».
19 вересня 2017р.
Зі зростанням рівня злочинності в Україні громадяни все більше починають замислюватися про власну безпеку та безпеку свого майна. Сучасні технології допомагають захистити не тільки будинок або квартиру, але і будь-який об’єкт. Усі необхідні для цього прилади сьогодні мають у своєму розпорядженні співробітники поліції охорони.  
19 вересня 2017р.
Представники поліції охорони в Одеській області розповіли кореспондентам, якими необхідними навичками повинні володіти співробітники відомства, і з якими небезпечними ситуаціями їм доводиться стикатися на службі.
19 вересня 2017р.
Квартирні крадіжки залишаються найпоширенішим видом злочину у нашій країні. В Запорізькій області за 8 місяців поточного року вже зареєстровано більше 1,5 тисяч таких фактів.
19 вересня 2017р.
Команда Управління поліції охорони з фізичної безпеки м. Києва бореться за першість на Чемпіонаті світу з багатоборства тілоохоронців «BODYGUARD – 2017»