Головна - Новини

Новини

18 вересня 2017р.
17 вересня, о 13.10, група затримання Бахмутського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецькій області, з дислокацією в місті Костянтинівка, отримала повідомлення від чергового Костянтиніського відділу поліції про те, що по вулиці Тбіліській відбувається порушення громадського порядку.
18 вересня 2017р.
Управління поліції охорони в Донецькій області завжди займає соціально активну позицію в діяльності регіону, адже керівництво Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції та Департаменту поліції охорони неодноразово звертало увагу на необхідність якісної організації та проведення шефської роботи у школах, інтернатах, дитячих будинках, притулках, центрах соціальної реабілітації для неповнолітніх та інших закладах.  
18 вересня 2017р.
З метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам поліція охорони Київської області проводить осінню соціальну всеукраїнську акцію «Квартира під охорону», яка розпочалась 14 вересня та буде тривати два тижні.
18 вересня 2017р.
Представники Криворізького міського відділу поліції охорони прийняли участь в урочистих заходах, які пройшли 15 вересня на площі біля пам’ятника «Козаку Рогу» з нагоди вручення першокурсникам погонів та складання Клятви курсанта Донецького юридичного інституту.
18 вересня 2017р.
Вітаючи краян з Днем міста, працівники Управління поліції охорони в Херсонській області розповіли, що з 14 по 30 вересня 2017 року триватиме всеукраїнська акція "Квартира під охорону". З метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам, у вказаний період підрозділи поліції охорони братимуть під охорону квартиру або будинок за половину вартості монтажних послуг.  
18 вересня 2017р.
Не дивлячись на те, що туристичний сезон в Одесі традиційно пов'язують з погіршенням криміногенної ситуації, цього літа число квартирних крадіжок в місті навпаки зменшилася.  
18 вересня 2017р.
Начальник Управління поліції охорони у Львівські області Андрій Петрик привітав поліцейських, які вибороли призові місця на змаганнях із швидкісного маневрування на автомобілі та в конкурсі «Кращий за професією 2017 року».  
18 вересня 2017р.
В місті Кропивницькому проходили комплексні змагання з професійно – прикладних, олімпійських та не олімпійських видів спорту серед колективів фізичної культури Кіровоградської обласної організації ФСТ «ДИНАМО» України.
18 вересня 2017р.
Крадіжки впродовж багатьох років залишаються одним з найпоширеніших злочинів, які завдають людям значних матеріальних збитків. Управління поліції охорони Вінниччини дає дієві поради, як громадянам не стати жертвами цього виду злочину.  
18 вересня 2017р.
У вихідні дні житомиряни, мешканці Польського бульвару, відзначали день мікрорайону. А у Малині та Коростишеві відбулися святкові заходи з нагоди чергових річниць міст. Поліцейські охорони долучилися до святкувань, презентуючи свою професію та наглядаючи за правопорядком.