Головна - Новини

Новини

14 вересня 2017р.
Серед дітей працівників поліції охорони в Кіровоградській області проводився конкурс малюнку на тему: «Виросту та буду працювати у поліції охорони».
14 вересня 2017р.
14 вересня з ранку в обласному Управлінні поліції охорони відбувся брифінг щодо діяльності підрозділу та проведення у вересні всеукраїнської соціальної акції «Квартира під охорону 2017»
14 вересня 2017р.
До відзначення створення служби охорони упродовж серпня цього року в Управлінні поліції охорони у Львівській області та його підрозділах проводився огляд-конкурс дитячого малюнку на тему «Виросту та буду працювати у поліції охорони». Діти старалися та надавали свої малюнки для участі в конкурсі.
14 вересня 2017р.
Сьогодні спеціально створене журі під головуванням начальника Управління поліції охорони в Чернівецькій області Сергія Чеботаря, визначило авторів найкращих творчих робіт на тему: «Виросту та буду працювати у поліції охорони». Перемогла у конкурсі учениця комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2» Лоліта Марценюк.
14 вересня 2017р.
У одному із аптечних пунктів Сум стався шокуючий інцидент. Невідомий чоловік погрожував провізору ножем. Однак фармацевт швидко зорієнтувалася і викликала поліцію охорони.
14 вересня 2017р.
У місті над Латорицею зупинились поліцейські охорони, у Парку Перемоги, де якраз розгорнувся унікальний фестиваль. Відвідувачі фестивалю мають нагоду не тільки розважитись, а й дізнатись корисну інформацію про те, як уберегти своє помешкання від «домушників».
14 вересня 2017р.
У Києві чоловік, їдучи на велосипеді, виривав з рук перехожих сумки.
14 вересня 2017р.
На відзначення 65 річниці від дня створення підрозділу охорони проведено конкурс дитячих малюнків під назвою «Виросту та буду працювати у поліції охорони».
14 вересня 2017р.
З метою посилення захисту майна громадян та протидії квартирним крадіжкам з 15 по 30 вересня поліція охорони спільно з територіальними органами Нацполіції України проводить  акцію «Квартира під охорону-2017».
14 вересня 2017р.
«Виросту та буду працювати в поліції охорони» - під такою назвою діти малювали малюнки на конкурс.